SpaarBeter Hypotheek van De Hypotheker hypotheekproduct van het jaar!

2009 - De Solide Koers SpaarBeter Hypotheek van De Hypotheker is winnaar van het Hypotheekproduct van het Jaar 2009. Jaarlijks organiseert IIR deze verkiezing, waarbij de jury alle geïntroduceerde hypotheekproducten van het afgelopen jaar onder de loep neemt en de meest innovatieve producten nomineert. Hierbij is De Hypotheker is winnaar uit de bus gekomen.

Starter profiteert
Vooral starters profiteren van de SpaarBeter Hypotheek. Juist zij kunnen met dit product wél goedkoper een hypotheek krijgen en makkelijker hun eerste huis financieren. De maandlasten pakken namelijk in vrijwel alle gevallen lager uit, dan bij alle andere spaarhypotheken. Dat blijft zo tijdens de hele looptijd.

De consument profiteert bij de SpaarBeter Hypotheek dus optimaal. Daar is deze hypotheek uniek in. En mocht een starter doorstromen naar een volgend huis dan verhuist deze hypotheek boetevrij mee. “Het was voor ons een belangrijke reden om de SpaarBeter Hypotheek te ontwikkelen”, reageert Bas Millenaar, directeur van De Hypotheker, verheugd.

“Ik zie de titel van ‘Hypotheekproduct van het Jaar 2009’ dan ook als de ultieme vorm van erkenning. Want wij als De Hypotheker kunnen zelf wel roepen dat het een geweldig product is, maar deze onderscheiding vanuit de branche bevestigt dat het ook écht zo is. Juist in deze periode kan deze hypotheek voor een starter het verschil maken tussen net wel, of net niet de financiering van een woning rond krijgen.

Hoe werkt het?
De SpaarBeter Hypotheek werd speciaal door De Hypotheker ontwikkeld en is uniek omdat de rente op het spaardeel hoger is dan de rente op het leendeel. Daarin is de financiële dienstverlener geslaagd, vindt de jury. ‘Middels een ingenieus rekenmodel geeft de SpaarBeter Hypotheek een flink hogere vergoeding op het spaardeel dan de hypotheekrente. Deze hogere vergoeding is vanaf dag 1 in het voordeel van de klant merkbaar door een aanzienlijk lagere spaarinleg’, aldus het juryrapport.

Meer weten over de SpaarBeter Hypotheek?
Maak dan een afspraak met een adviseur van De Hypotheker.

Afspraak maken

Logo Hypotheekproduct van het Jaar

Deel deze pagina: 

Zoek vestiging:

Direct naar:





Sluit deze pagina