Ervaringen van klanten van De Hypotheker

Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

De Hypotheker Caha Shoot 36
beoordelingen

9,8

op basis van 37.725 beoordelingen op Advieskeuze.nl

  • 97% beveelt De Hypotheker aan

  • Altijd onafhankelijk

  • 1,5 miljoen klanten gingen je voor

Onze review partners

Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 35.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken. 

Advieskeuze logo
Klantenvertellen logo
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    8 jul. 2026
    Naam
    Cdv

    Wij zijn bij Rien terechtgekomen via een doorverwijzing van een ander bedrijf. Daardoor hadden we nog maar weinig tijd om onze hypotheek te regelen. Vanaf het eerste moment heeft Rien ons goed geholpen en duidelijk uitgelegd hoe het proces eruit zou zien. Bij een verhuizing en het aanvragen van een hypotheek komt veel op je af. Daarom vonden wij het fijn dat Rien altijd duidelijk was en eerlijk aangaf wat we konden verwachten. Hij draaide nergens omheen, hield ons goed op de hoogte en nam de tijd om alles uit te leggen. Dat gaf ons veel rust en vertrouwen tijdens het hele proces. We zijn erg tevreden over zijn begeleiding.

    Datum
    8 jul. 2026
    Naam
    Cdv
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    8 jul. 2026
    Naam
    Annemarie

    Luistert goed. Duidelijk in uitleg. Bekwaam. Empatisch. Altijd snel bereikbaar. Klantgericht. Heeft veel steun geboden tijdens aankoop woning. Ook complimenten aan de rest van het team, ook zij waren altijd bereikbaar voor hulp en ondersteuning. Op deze vestiging werkt een echt team! Dank jullie wel.

    Datum
    8 jul. 2026
    Naam
    Annemarie
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Danielle Spijkers

    We zijn erg goed geholpen door Erik. Hij heeft ons goed voorgelicht. Hij is erg betrokken en kan zich goed in de situatie van een ander verplaatsen en daarbij het juiste advies geven.

    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Danielle Spijkers
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Anna

    Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van de hypotheekadviseur. Vanaf het eerste gesprek nam Arjan de tijd om mijn situatie goed te begrijpen en alles duidelijk uit te leggen. Het hele proces verliep professioneel, transparant en zonder verrassingen. Arjan was altijd goed bereikbaar, reageerde snel op vragen en dacht actief mee om de beste hypotheekoplossing voor onze situatie te vinden. Dankzij zijn deskundigheid en persoonlijke aanpak voelde wij ons gedurende het hele traject zeker en goed geïnformeerd. Daarnaast is hij een heel vriendelijk persoon, dus voel je je snel op je gemak! Ik kan deze hypotheekadviseur dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar betrouwbaar, deskundig en betrokken advies. Bedankt voor de vriendelijke én uitstekende service en de fijne samenwerking!

    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Anna
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Michael Vogel

    Hele fijne communicatie en denken mee met alles. Harold en Alicia zijn fijne mensen en doen er alles aan om zo snel mogelijk met antwoorden te komen. Nemen veel zorgen uit handen wat heel fijn is!

    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Michael Vogel
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    anoniem

    Bekijkt de complete financiële situatie, inclusief arbeidsongeschiktheid, pensioen, scheiding, etc. en legt mogelijkheden en keuzes duidelijk uit. Terughoudend in adviseren van extra producten die je niet nodig hebt. Acceptatieproces ging soepel.

    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    anoniem
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Hennie Burry

    to the point, heel fijn. Goed gesprek gehad, duidelijker kon het niet.

    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Hennie Burry
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Wendy

    Alles wordt besproken en de tijd voor genomen. Ik werd goed op de hoogte gehouden van het proces

    Datum
    7 jul. 2026
    Naam
    Wendy