Ervaringen van klanten van De Hypotheker

Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

De Hypotheker Caha Shoot 36
beoordelingen

9,7

op basis van 35.910 beoordelingen op Advieskeuze.nl

  • 97% beveelt De Hypotheker aan

  • Altijd onafhankelijk

  • 1,5 miljoen klanten gingen je voor

Onze review partners

Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 35.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken. 

Advieskeuze logo
Klantenvertellen logo
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    2 jul. 2025
    Naam
    Anoniem

    Fijne persoonlijkheid, kennis van zaken, to the point, in staat om te divergeren en te convergeren. Houdt op prettige manier de regie in het gesprek. Transparant in wat kan en niet kan.

    Datum
    2 jul. 2025
    Naam
    Anoniem
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    2 jul. 2025
    Naam
    Peter

    Verbetering nog wel mogelijk maar wel een heel tevreden klant.

    Datum
    2 jul. 2025
    Naam
    Peter
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    2 jul. 2025
    Naam
    J.K.

    Wij hebben Jan als een zeer fijne en bekwame hypotheekadviseur ervaren. Vanaf het eerste gesprek tot aan de bindende offerte was Jan betrokken bij het proces. Hij dacht echt met je mee, voelde aan wat nodig was voor onze situatie en was erg toegankelijk. Met zijn gevoel voor humor maakte hij de gesprekken een stuk leuker en haf het de ingewikkelde materie meer kleur. Jan was goed benaderbaar, wist wat er nodig was voor een goed verloop van de aanvraag en was fijn in de omgang. Mochten we ooit weer een hypotheek nodig hebben, dan zou ik Jan weer inschakelen.

    Datum
    2 jul. 2025
    Naam
    J.K.
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    2 jul. 2025
    Naam
    Dennis en Michelle

    Bryan heeft ons goed geholpen. En alles duidelijk uitgelegd zodat het makkelijk te begrijpen is. Wij zijn zeer tevreden over het snelle contact en de hulp van Bryan. Wij raden hem zeker aan.

    Datum
    2 jul. 2025
    Naam
    Dennis en Michelle
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    1 jul. 2025
    Naam
    Maikel

    Imke Dewaide heeft ons goed geholpen, van af het begin van de intake tot met de koop van onze woning!

    Datum
    1 jul. 2025
    Naam
    Maikel
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    1 jul. 2025
    Naam
    HvB

    Wij zijn ontzettend tevreden over de hulp van Patrick Mel van De Hypotheker. Hij werkt supersnel, is duidelijk en overzichtelijk in zijn communicatie, en denkt echt met je mee. Altijd bereikbaar, vriendelijk en met veel verstand van zaken. Dat gaf ons veel rust in het hele proces. Van harte aanbevolen!

    Datum
    1 jul. 2025
    Naam
    HvB
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    1 jul. 2025
    Naam
    Mila and Marcin

    What an amazing service from Berend! Everything clearly explained, outstanding communication and such a fast transaction buying our house! Pure professional with a passion for his job, friendly and easy going. Thank you! Also thank you to Debbie for sorting out our insurances and Angelique for making us feel very welcomed at the office. Recommend for everyone in a search for professional service, tailored to the needs of the customer!

    Datum
    1 jul. 2025
    Naam
    Mila and Marcin
  • 2

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    1 jul. 2025
    Naam
    Mart Heus

    Mijn ervaring met De Hypotheker Haarlem-Noord, en in het bijzonder met de adviseur, is ronduit slecht. Op basis van hun "Hypotheek Certificaat" en het advies van de adviseur heb ik een bod gedaan op mijn droomhuis, onder de aanname dat ik zonder NHG meer kon lenen en ruimte had voor een bouwdepot. Achteraf bleek dit advies totaal onjuist: ik kreeg de hypotheek niet rond en er zat uiteindelijk een verschil van maar liefst €100.000 tussen wat mij werd voorgespiegeld en wat mogelijk was. Hierdoor kon ik ook geen starterslening meer aanvragen en is de koop afgeketst. Naast het mislopen van mijn woning heb ik ook nog eens onnodige kosten gemaakt voor o.a. taxatie, bouwkeuring en notaris. Een pijnlijke en frustrerende ervaring. Ik raad iedere starter sterk af om met dit kantoor in zee te gaan. Je loopt enorme risico’s door verkeerd advies. Bedankt voor niets!!

    Datum
    1 jul. 2025
    Naam
    Mart Heus