Ervaringen van klanten van De Hypotheker
Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

Onze review partners
Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 30.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken.


Reviews
42.472 beoordelingen voor onze vestigingen
Filter beoordelingen
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
10 nov. 2022Naam
T.HIk ben prettig geholpen en heb goede en duidelijke uitleg gehad.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
10 nov. 2022Naam
SophieMark nam tijdens elke afspraak rustig de tijd om mij alles (in Jip en Janneke-taal, voor mij) uit te leggen. Waardoor ik alles goed begreep. Daarnaast heb ik altijd het idee gehad dat ik altijd kon bellen of mailen en werd ik door iedereen van de vestiging goed geholpen.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
10 nov. 2022Naam
JBAlles zeer duidelijk en simpel weten uit te leggen.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
10 nov. 2022Naam
JDRobert heeft me ondertussen 3 keer zeer goed, kundig en vlot geholpen met het traject van aankoop/verkoop. De goede samenspraak met de makelaar is echt een pluspunt.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
10 nov. 2022Naam
ErRobert denkt mee, geeft goede adviezen, werkt snel.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
9 nov. 2022Naam
JBHet gesprek verliep op zich prima, dit heb ik destijds ook teruggekoppeld. Helaas ging het na het gesprek mis, waarbij er een paar keer expliciet is bevestigd dat wij voor de verhoging van de hypotheek niet naar de notaris zouden hoeven en later bleek dat we toch wél naar de notaris moesten. Hierop heb ik aangegeven dat ik dit een ernstige fout vond en dat De Hypotheker de kosten voor haar rekening zou moeten nemen. De Hypotheker heeft dit voortvarend opgepakt: de notaris werd door hen bereid gevonden de werkzaamheden tegen een tarief met korting aan te bieden. Ik vond dit een fascinerende wending: het geschil tussen de Hypotheker en de klant wordt opgelost door de notaris zijn diensten te laten aanbieden tegen een korting. Effectief draaide de notaris en de klant dus op voor de fout die de Hypotheker maakt. Wat ons betreft helaas de laatste keer dat we een bezoek aan de Hypotheker hebben gebracht.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
9 nov. 2022Naam
klaasadviseur neemt alle tijd voor jou, tot alles helder is. kreeg ook gelijk antwoord op mijn vragen en heel helder en duidelijk. hij stelde mij ook iedere keer weer dat alles goedkwam. zeker tevreden.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
9 nov. 2022Naam
Dawa TseringHe helped me very well from the beginning of all process for buying house till the end. He is a Excellent hypotheekadviseur. Thank you so much for your help.