Ervaringen van klanten van De Hypotheker
Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

Onze review partners
Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 30.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken.


Reviews
43.263 beoordelingen voor onze vestigingen
Filter beoordelingen
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
27 jun. 2022Naam
JeroenZe proberen het maximale er uit te halen. Fijne communicatie. Ondanks de drukte op de hypotheekmarkt was het oversluiten relatief snel geregeld.
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
27 jun. 2022Naam
WJGG Gruijtersaccuraat en objectief advies. Prettige omgang medewerkers.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
26 jun. 2022Naam
JalalHet was een ‘lange’ reis, maar met succes. Wij zijn zo’n twee jaar opzoek geweest naar onze droomwoning, én in al die tijd konden we bij Abraham terecht met onze vragen. Altijd van een goed, inhoudelijk en reëel advies voorzien. Hij neemt echt de tijd voor je, denkt met je mee en blijft realistisch. Ik kan hem echt iedereen aanraden!
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
26 jun. 2022Naam
Date van LeeuwenOok al waren wij compleet nieuw op de markt van het kopen van ons eerste huis, geen enkele vraag of opmerking was vreemd. Ons contact stond ons elke keer bij met antwoorden passend op onze vragen. Heel fijn gevoel dat je er niet alleen voor staat. Het is ons samen met hem gelukt om zowel de hypotheek als onze levensverzekering op een passende manier af te sluiten. Zeer tevreden over het verloop van alles.
Datum
26 jun. 2022Naam
Date van LeeuwenBeoordeling voor
arrow_forwardDe Hypotheker Amsterdam NoordReview afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
24 jun. 2022Naam
SjefN.a.v. een afwijzing bij mijn toenmalige hypotheek verstrekker, contact gezocht met Hypotheker in Oss. Nou dat was een schot in de roos. Vera had alle door mij verstuurde documenten al vrijwel helemaal uitgewerkt in het oriëntatiegesprek. Vera had het gesprek goed voorbereid. Toen uiteindelijk het voorstel verteld werd, kreeg ik letterlijk de tranen in mijn ogen. Al onze wensen vervuld en ook nog eens € 500,= netto per maand minder kosten. In alle gesprekken daarna bleef de persoonlijke aandacht voorop staan. Geen vraag of advies was te veel. Kortom een zeer kundige, persoonlijke en uitermate vriendelijke adviseur.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
24 jun. 2022Naam
Linda C.Zeer benaderbaar, snelle reactie en goed bereikbaar. Persoonlijk advies.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
24 jun. 2022Naam
SNBastiaan heeft ons uitstekend advies gegeven, altijd behulpzaam en bereid bij vragen in het verdere proces en denkt echt met je mee.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
23 jun. 2022Naam
Bouke bisschopArnold heeft ons goed geholpen. Duidelijk inzicht gegeven in mogelijkheden voor verschillende hypotheken. Bij vragen over mail kregen we snel antwoord. Alles prima voor elkaar!
Datum
23 jun. 2022Naam
Bouke bisschopBeoordeling voor
arrow_forwardDe Hypotheker Amersfoort Het Masker