Ervaringen van klanten van De Hypotheker
Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

Onze review partners
Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 30.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken.


Reviews
42.421 beoordelingen voor onze vestigingen
Filter beoordelingen
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
31 jan. 2022Naam
SteveHe was clear on every step and possibilities. All risks, advantages and desadvantages were put on the table.
Datum
31 jan. 2022Naam
SteveBeoordeling voor
arrow_forwardDe Hypotheker Amsterdam Bos en LommerpleinReview afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
31 jan. 2022Naam
Sj. B.We zijn voor een oriënteringsgesprek geweest en hebben op alle vragen, welke vooraf hadden, een goed antwoord gekregen. Ook werd duidelijk gemaakt , voor een hypotheekadvies op maat en bemiddeling bij aanverwante producten, de mogelijkheden zijn. Inmiddels zijn er afspraken gemaakt voor (een) adviesgesprek(ken).
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
31 jan. 2022Naam
BijsterveldZeer onprofessioneel. Kan het niemand aanraden
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
30 jan. 2022Naam
HannekeMijn ervaring met De Hypotheker Breda is enorm positief. In het hele proces van een huis verkopen en een nieuwe financiering rond krijgen inclusief meerdere verbouwingen zijn zij een goede ondersteuning geweest. Niet alleen in de hypotheek zelf maar ook in alle randzaken (verzekeringen, ervaring met makelaar, bouwtechnische keuringen etc). Mijn samenwerking met Patrick en Desirée is soepel gelopen, duidelijke verwachtingen geschept en het zo fijn mogelijk gemaakt in een enorme papierwinkel.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
30 jan. 2022Naam
jonkyin het kort ,super geholpen door Jasper. vriendelijk en to the point ,duidelijk in woord en taal.
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
29 jan. 2022Naam
PearlDuidelijke en geduldige uitleg over de (on)mogelijkheden over het afsluiten van een nieuwe hypotheek, prettig contact waardoor ik me niet bezwaard voelde om vragen te stellen. Heel deskundig en vriendelijk personeel op het hele kantoor, van receptie tot adviseur. Van het begin tot het eind meegedacht in het proces van aankopen van een nieuwe woning. Ik had het niet beter kunnen treffen!
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
29 jan. 2022Naam
SAMDeskundig, geduldig, toegankelijk. Soms door snelheid iets slordig.
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
28 jan. 2022Naam
JeroenGoed advies op maat!