Ervaringen van klanten van De Hypotheker
Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

Onze review partners
Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 30.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken.


Reviews
43.137 beoordelingen voor onze vestigingen
Filter beoordelingen
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
8 dec. 2020Naam
FemkeBij het kopen van ons eerste huis zijn wij super goed en fijn geholpen. Fijne service zowel persoonlijk als via de email. Uitstekende ervaring.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
7 dec. 2020Naam
MaikelEen rustige en kalme houding. Zijn inschattingsvermogen richting klanten is subliem. En het was zeer goed waarneembaar dat de beste man wist waar hij het over had.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
7 dec. 2020Naam
JanAlles is prima gelopen. Ben tevreden met de oplossing.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
4 dec. 2020Naam
EllyWas gewoon prima, helemaal zoals het hoort. Duidelijk, efficient en begrijpelijk
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
4 dec. 2020Naam
ChrisBrilliant , heeft of goede advies en en oplossing op maat geregeld.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
3 dec. 2020Naam
TarekHad ik alle informatie duidelijk gekregen, dat is een goede advies geweest
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
2 dec. 2020Naam
S VBert is heel helder. Hij is vriendelijk, behulpzaam, geduldig en vooral duidelijk in zijn uitleg. Hij denkt ook actief mee met onze situatie en wensen
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
2 dec. 2020Naam
Martin en FrederikeWij hebben 15 jaar geleden onze hypotheek bij de Hypotheker afgesloten en wilden deze nu verhogen. Handig dus om weer naar de Hypotheker te gaan. Prettig gesprek, en ze hadden de gegevens bij de hand. Er waren vrijwel geen opties dus er was niet veel te adviseren, en het ene punt dat wel relevant was (lineair of annuïteit) hebben we zelf ingebracht. Dus het had wel wat scherper gemogen. Verder wisselende ervaringen met de dossier tool Mijn Hypotheker. Op zich een handig systeem, maar niet altijd was duidelijk waarom een document nodig was en aan welke eisen het moest voldoen. Ook bleken er voor ons onverwacht gaandeweg extra documenten te moeten worden aangeleverd, en werden documenten die eerst goedgekeurd waren later weer afgekeurd. Al met al wel ok geholpen maar de prijs vinden we voor onze relatief eenvoudige kwestie wel hoog.
Datum
2 dec. 2020Naam
Martin en FrederikeBeoordeling voor
arrow_forwardDe Hypotheker Arnhem Centrum