Ervaringen van klanten van De Hypotheker
Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

Onze review partners
Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 30.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken.


Reviews
42.179 beoordelingen voor onze vestigingen
Filter beoordelingen
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
2 jul. 2019Naam
JanSnel, deskundig en naar tevredenheid geholpen door adviseur
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
2 jul. 2019Naam
Thomaszeer goed. snelle service en antwoorden op vragen top begeleiding goed contact met de notaris
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
1 jul. 2019Naam
CBBijzonder vriendelijk en geruststellend. Het is voor de client toch een spannend onderdeel van de koop van een huis, geen dagelijks werk, en dan is een rustige en duidelijke uitleg en het optimisme van de adviseur belangrijk.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
29 jun. 2019Naam
RosaIk kon al mijn vragen stellen en kreeg hier ook heel snel weer antwoord op. Service en meedenken vond ik helemaal top!
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
29 jun. 2019Naam
PeterVanaf het moment dat wij binnen liepen heeft Lahcen alles in zijn werk gesteld om te zorgen dat alles snel rond zou komen. Hij zit echt bovenop zijn dossiers en dat merk je. Als je onverwachts iets tegenkomt staat hij meteen klaar om je te helpen. Zijn adviezen zijn scherp en hij kan complexe zaken goed uitleggen in normale spreektaal. Daarnaast kon het tijdens de gesprekken ook gewoon gezellig zijn zodat de sfeer goed was zonder professionaliteit te verliezen. Onze hypotheek was binnen no time geregeld.
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
28 jun. 2019Naam
Paul-FolkertNet zoals bij mijn vorige aankoop is alles redelijk vlot en soepel verlopen. Één klein verbeter puntje is dat er best eens doorgevraagd kan worden, ik ben de leek hier en de informatie die ik geef kan ook fout zijn. Ik verwacht juist dat jullie alles van mij vragen, zodat ik niet in onzekerheid hoef te zitten. Hier ging het om een inkomensverklaring waarop opeens twijfel was of deze hoog genoeg zou zijn door een zwangerschapsuitkering die wel of niet zou mee tellen, terwijl ik deze documenten al in een eerder stadium had aangeleverd.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
28 jun. 2019Naam
LauraVriendelijk, duidelijke uitleg, meerdere opties aangeboden, goed advies en zakelijk
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
27 jun. 2019Naam
Erwin HermsenDe ontvangst is altijd heel vriendelijk, daarbij werken ze snel en ook een afspraak maken kan op korte termijn. Ze houden je daarbij niet langer in gesprek dan nodig. Heel fijn !
Datum
27 jun. 2019Naam
Erwin HermsenBeoordeling voor
arrow_forwardDe Hypotheker Amersfoort Centrum