Ervaringen van klanten van De Hypotheker

Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

De Hypotheker Caha Shoot 36
beoordelingen

9,8

op basis van 37.248 beoordelingen op Advieskeuze.nl

  • 97% beveelt De Hypotheker aan

  • Altijd onafhankelijk

  • 1,5 miljoen klanten gingen je voor

Onze review partners

Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 35.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken. 

Advieskeuze logo
Klantenvertellen logo
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    K.S.

    Duidelijk advies, verschillende opties bekeken en geeft jou de ruimte om je eigen besluiten te maken. Kan in jip-en-janneketaal uitleggen wat een bepaalde actie voor gevolgen kan hebben. Schept duidelijke verwachtingen en reageert snel op vragen. Niet alleen Abraham, maar ook Kerewin heeft me heel goed geholpen!

    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    K.S.
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Laura

    Heeft ons duidelijk alles uitgelegd en goed meegedacht in onze situatie. Wat er ook gebeurde bleef er altijd voor ons. Erg fijn!

    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Laura
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Dennis Weggeman

    Robert geeft een goed en duidelijk advies. Hij doet zijn werk gewoon zoals verwacht. De hypotheek was zeer snel rond.

    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Dennis Weggeman
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Agnes

    Vanwege eerdere, verkennende gesprekken over mijn financiële situatie en mijn wens om een huis te kopen, zijn Bastiaan en ik eigenlijk al jaren in gesprek. In de loop van 2024 werden mijn ideeën geconcretiseerd toen ik tot aankoop besloot van een nieuwbouwwoning in het zuiden des lands. Meerdere gesprekken volgden en mijn specifieke situatie leidde tussen ons beiden tot plezierige en interessante overwegingen (ik ben zelf hypotheekadviseur en vond in Bastiaan een zeer kundige en betrokken adviseur die mijn kennis completeerde met actuele acceptatienormen van geldverstrekkers). Belangrijke toevoeging is de uitermate snelle, vakkundige maar bovenal vriendelijke support door Eline de Weerdt, de assistente. Ook de relaties die ik in het verleden reeds naar Bastiaan had doorverwezen, delen mijn mening in het bovenstaande.

    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Agnes
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Jennifer

    Erg goede en duidelijk uitleg. Dit was voor mij de eerste keer en er werd echt te tijd genomen om alles goed uit te leggen. Ik kon elke vraag stellen, ook de meest simpele. Prettig contact, snelle reactie en alles is erg goed verlopen. Toen ik vervolg nodig had werd er snel geschakeld en konden we meteen verder. Als ik een extra vraag had via de mail kreeg ik erg snel reactie. Kan niets bedenken wat ik anders of beter had willen zien.

    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Jennifer
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Lily en Sander

    Erg behulpzaam en betrokken. Heel goed bereikbaar en we hebben het contact dan ook als erg prettig ervaren. We hebben veel aan alle adviezen gehad en zijn erg tevreden over de gehele samenwerking en begeleiding.

    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    Lily en Sander
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    M.J.

    Olav is een vriendelijke hypotheekadviseur met het geduld en de kennis om alles helder aan je uit te leggen. Mede dankzij zijn heldere advies en inspanningen zijn wij snel en soepel tot de juiste financiële handelingen gekomen. Mijn vriendin had al eerder goede ervaringen met Olav en inmiddels kan ik ook zeggen, bij een volgende verhuizing bellen wij Olav!

    Datum
    5 dec. 2024
    Naam
    M.J.
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    4 dec. 2024
    Naam
    Janny

    We zijn ontzettend prettig en vakkundig geadviseerd door deze hypotheekadviseur. Ook is hij goed bereikbaar via e-mail en telefoon. Een echte TOPPER IN ZIJN VAK!

    Datum
    4 dec. 2024
    Naam
    Janny