Ervaringen van klanten van De Hypotheker

Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

De Hypotheker Caha Shoot 36
beoordelingen

9,7

op basis van 35.896 beoordelingen op Advieskeuze.nl

  • 97% beveelt De Hypotheker aan

  • Altijd onafhankelijk

  • 1,5 miljoen klanten gingen je voor

Onze review partners

Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 35.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken. 

Advieskeuze logo
Klantenvertellen logo
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    26 sep. 2024
    Naam
    Bot.

    Goed geholpen. Wij hebben meerdere kantoren bekeken en dit kantoor sprong er bovenuit. Remond denkt goed mee en doet er alles aan om je wensen waar te maken. Dit gaf ons gelijk een vertrouwd gevoel. Macy is een lieve dame en neemt je mee door het hele hypotheek proces. Chapeau!!

    Datum
    26 sep. 2024
    Naam
    Bot.
  • 10

    op basis van

    klantenvertellen.nl
    Datum
    26 sep. 2024
    Naam
    Taregh

    Zijn al voor de derde keer terug en kunnen Micheal zeker aanraden

    Datum
    26 sep. 2024
    Naam
    Taregh
  • 10

    op basis van

    klantenvertellen.nl
    Datum
    26 sep. 2024
    Naam
    J

    Het financieren van onze droomwoning is iets waar een leek op hypothekengebied niet zelf aan moet beginnen als het niet volledig uit eigen middelen kan. Gezien onze vorige ervaringen met De Hypotheker, weer voor deze partij gekozen. Dit maal de vestiging aan de Steenstraat in Arnhem. Van begin tot eind super geholpen door onder meer Angelique en Nico. Alles werd duidelijk uitgelegd in eenvoudige taal en ook het klantportaal werkte als een zonnetje. Hoewel men tegenwoordig voor de financiering van een woning containerladingen aan documenten moet aanleveren, was het altijd duidelijk en inzichtelijk wat er wanneer moest worden aangeleverd. De professionaliteit en vooral klantgerichtheid verdienen ruimschoots de 5 sterren. Topkantoor dat voor ons zorgde dat onze droomwoning werkelijkheid wordt.

    Datum
    26 sep. 2024
    Naam
    J
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    26 sep. 2024
    Naam
    Thamara

    Ryanne heeft ons erg prettig geholpen bij het uitzoeken van een hypotheek voor de aankoop van een andere woning. Het contact verliep heel makkelijk. De Hypotheker is zowel telefonisch als via de mail/whatsapp te bereiken. Ryanne reageerde iedere keer binnen een paar uur. Het enige punt van feedback is dat het in het adviesrapport handig zou zijn als er, los van de hypotheekrente, een aantal plus-en minpunten bij elke genoemde hypotheekaanbieder genoemd worden.

    Datum
    26 sep. 2024
    Naam
    Thamara
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    25 sep. 2024
    Naam
    voornaam

    Duidelijk en eerlijk advies en een erg prettig mens! Ook een dikke pluim voor de dames aan de balie, ook voor hun is niks teveel en staan altijd klaar om te helpen, al dan niet onder het genot van een kop koffie!

    Datum
    25 sep. 2024
    Naam
    voornaam
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    25 sep. 2024
    Naam
    Saskia en Hans

    Een huis kopen is een rollercoaster aan emoties waarbij een hypotheek uitkiezen veel deskundigheid vraagt. Wij zijn bij John van der Hee in Deventer geweest en zijn hier erg tevreden over, naast de deskundigheid waren we blij met zijn humor, kennis en vooral ook met zijn geduld. Beiden hebben we totaal geen verstand van alles wat met een hypotheek te maken heeft en dat vraagt van de ander veel geduld om dat ons in Jip en Janneke taal uit te leggen. Die kwaliteit had John bij ons en daar zijn we hem dankbaar voor. We hebben nu 3 keer een huis gekocht en ook 3 keer bij de hypotheker geweest. Voorlopig verhuizen we niet weer maar we geven andere mensen echt de tip om bij de hypotheker langs te gaan voor advies bij de hypotheek uitkiezen. Deskundig, meedenkend en de nodige humor en luchtigheid. Hartelijke groet namens 2 tevreden mensen. Hans en Saskia Straver

    Datum
    25 sep. 2024
    Naam
    Saskia en Hans
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    25 sep. 2024
    Naam
    Fred Klaassen

    Dave Jeuring is een zeer kundig Hypotheekadviseur. Zeer Vakkundig Sympathiek en uitermate Flexibel. Hij heeft samen met zijn collega's ons op een fantastische wijze geadviseerd en voor een prima oplossing gezorgd. Zeer het aanbevelen waard.

    Datum
    25 sep. 2024
    Naam
    Fred Klaassen
  • 10

    op basis van

    advieskeuze.nl
    Datum
    25 sep. 2024
    Naam
    A

    Zeer goede hulp, duidelijke uitleg. Ze nemen de tijd om je te helpen.

    Datum
    25 sep. 2024
    Naam
    A