Ervaringen van klanten van De Hypotheker
Als je een huis gaat kopen, dan wil je het beste hypotheekadvies ontvangen. En wie kan daar beter over oordelen dan onze eigen klanten? Op deze pagina vind je de recensies van onze klanten over De Hypotheker.

Onze review partners
Wij verzamelen reviews via Google, Klantenvertellen en Advieskeuze. Op deze pagina kun je de reviews van Advieskeuze (ruim 30.000) en Klantenvertellen (ruim 7000) teruglezen. Gebruik de filters om de ervaringen van klanten van de vestiging bij jou in de buurt te bekijken.


Reviews
42.352 beoordelingen voor onze vestigingen
Filter beoordelingen
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
23 mei 2021Naam
Dana en KoenMarco heeft ons plezierig, vakkundig en accuraat bijgestaan in de aankoop van onze woning. Hij beantwoordde vragen snel en op een duidelijke manier.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
23 mei 2021Naam
Rita Tselepisvan hypotheekadviseur Anne van der Hoeven (hypotheker Bussum) is het advies om een ORV af te sluiten. Hij gaf Woongarant aan. Contacten via Hypotheker waren meer dan prima. alle contacten met Woongarant/Dazure waren online
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
22 mei 2021Naam
W.J.Adviseur bleek slecht op de hoogte van wat meer gecompliceerde case bij echtscheiding, met name regels omtrent verdeling overwaarde en notariële zaken. Eenvoudige hypotheken is geen probleem voor hem, maar wordt het wat ingewikkelder, dan verwacht je op zijn minst dat er via het hoofdkantoor een achterkant is voor ingewikkelder vraagstukken. Nu het gevoel get zelf uitgezocht te hebben. Verder moeilijk tot niet bereikbaar. Reageren niet of zeer traag op mails. Komen afspraken niet na. Advies over verzekeringen ( overlijdensrisicoverzekering of woonlasten verzekering nooit gekregen. Was wel toegezegd. Dit zelf geregeld via een verzekeraar. Op het moment dat de fee ontvangen is, hoor je niets meer.
Review afkomstig van
klantenvertellen.nlDatum
22 mei 2021Naam
AnoniemDe adviseur die wij gesproken hebben heeft niet goed onze wensen begrepen. Terwijl wij heel duidelijk hebben gezegd wat de bedoeling was. We zijn een traject begonnen wat wij absoluut niet hebben gewild. Wij zijn niet gehoord ondanks dat wij duidelijk zijn geweest. De adviseur bekeek onze situatie vanuit een tunnelvisie. Erg vervelend. Wij hebben kosten gemaakt( een waardebepaling van ons huis)waar we verder niets aan hebben gehad. Advies ga niet naar de hypotheker. Incompetent, dat zijn ze.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
21 mei 2021Naam
M.J.open,duidelijk en gaf vertrouwde indruk. een advies waar je verder meekan.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
21 mei 2021Naam
BeertjeHet was een prettig gesprek, de hypotheekadviseur wist direct wat ik wilde en heeft mij heel duidelijk geadviseerd
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
20 mei 2021Naam
Mark.Legt alles duidelijk en begrijpbaar uit en is niet te beroerd om dat zonodig meerdere keren te doen. En de dames Renate en Paola zijn ook top meiden, ze zijn altijd vriendelijk en geduldig en staan altijd voor je klaar. Wij zijn heel erg tevereden hoe wij hierin gedviseerd en geholpen zijn.
Review afkomstig van
advieskeuze.nlDatum
20 mei 2021Naam
Thijs van TolZeer content met de werkwijze en kennis van deze adviseur